V07E320P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E320P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E320P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E320P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E320P
Tau Wae V07E320P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 342310 pcs Pepa Raraunga V07E320P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 510V Varistor Voltage (Min) 459V
Varistor Voltage (Max) 561V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F10935
V07E320P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 420V
Maximum AC Volts 320V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 32J
Whakaahuatanga Taipitopito 510V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 65pF @ 1MHz
Ngā Hua e hāngai ana
V07E320
V07E320
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5581 pcs
Tikiake: V07E320.pdf
RFQ
V07E30P
V07E30P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 1KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 346098 pcs
Tikiake: V07E30P.pdf
RFQ
V07E30AUTO
V07E30AUTO
Whakaahuatanga: VARISTOR 47V 800A DISC 7MM
Tikiake: V07E30AUTO.pdf
V07E320PL2T
V07E320PL2T
Tikiake: V07E320PL2T.pdf
V07E320PL1T
V07E320PL1T
Tikiake: V07E320PL1T.pdf
V07E320PL3T
V07E320PL3T
Tikiake: V07E320PL3T.pdf
V07E320PL1TX2855
V07E320PL1TX2855