V07E300P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E300P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E300P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E300P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E300P
Tau Wae V07E300P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 460355 pcs Pepa Raraunga V07E300P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 470V Varistor Voltage (Min) 423V
Varistor Voltage (Max) 517V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F5342
V07E300P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 385V
Maximum AC Volts 300V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 30J
Whakaahuatanga Taipitopito 470V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 70pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E300L2T
V07E300L2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 470V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 5159 pcs
Tikiake: V07E300L2T.pdf
RFQ
V07E275PL4B5
V07E275PL4B5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 343399 pcs
Tikiake: V07E275PL4B5.pdf
RFQ
V07E300PL2T
V07E300PL2T
Tikiake: V07E300PL2T.pdf
V07E300PL2B5
V07E300PL2B5
Tikiake: V07E300PL2B5.pdf
V07E300PL1T
V07E300PL1T
Tikiake: V07E300PL1T.pdf
V07E275PL2T
V07E275PL2T
Tikiake: V07E275PL2T.pdf
V07E300PL3T
V07E300PL3T
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 7MM ROHS/LEAD FR
Tikiake: V07E300PL3T.pdf
V07E275PL4
V07E275PL4
Tikiake: V07E275PL4.pdf
V07E300PL1B5
V07E300PL1B5
Tikiake: V07E300PL1B5.pdf
V07E300L2B5
V07E300L2B5
Tikiake: V07E300L2B5.pdf
V07E300
V07E300
Tikiake: V07E300.pdf
V07E300PL2A
V07E300PL2A
Tikiake: V07E300PL2A.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel