V07E250P
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E250P Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E250P
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E250P.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
4500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E250P
Tau Wae V07E250P Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 447826 pcs Pepa Raraunga V07E250P.pdf
Varistor Voltage (Typ) 390V Varistor Voltage (Min) 351V
Varistor Voltage (Max) 429V Raupapa UltraMOV™
Packaging Bulk Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa F5341
V07E250P-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 320V
Maximum AC Volts 250V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 25J
Whakaahuatanga Taipitopito 390V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 90pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E250PL1T
V07E250PL1T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 1.75KA DISC 7MM