V07E130PL2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
V07E130PL2T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V07E130PL2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
Ngā Rauemi: V07E130PL2T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V07E130PL2T7
Tau Wae V07E130PL2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 442286 pcs Pepa Raraunga V07E130PL2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 205V Varistor Voltage (Min) 184.5V
Varistor Voltage (Max) 225.5V Raupapa UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 7mm
Ētahi Ingoa V07E130L2T7
V07E130L2T7-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 170V
Maximum AC Volts 130V Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Energy 12.5J
Whakaahuatanga Taipitopito 205V 1.75kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 7mm I teie nei - Te tere 1.75kA
Capacitance @ Frequency 180pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V07E130PL2T
V07E130PL2T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 205V 1.75KA DISC 7MM
I roto i te taonga: 441499 pcs
Tikiake: V07E130PL2T.pdf
RFQ
V07E130P
V07E130P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse