V05E40PL2T5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: V05E40PL2T5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 68V 500A DISC 5MM
Ngā Rauemi: V05E40PL2T5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o V05E40PL2T5
Tau Wae V05E40PL2T5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 68V 500A DISC 5MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 413073 pcs Pepa Raraunga V05E40PL2T5.pdf
Varistor Voltage (Typ) 68V Varistor Voltage (Min) 61.2V
Varistor Voltage (Max) 74.8V Raupapa LV UltraMOV™
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 5mm
Tae Mahi -40°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 56V Maximum AC Volts 40V
Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Energy 5.0J Whakaahuatanga Taipitopito 68V 500A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm
I teie nei - Te tere 500A Capacitance @ Frequency 500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
V05E50PL1A5
V05E50PL1A5
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: RADIAL VARISTOR 05MM ROHS/LEAD F
I roto i te taonga: 510841 pcs
Tikiake: V05E50PL1A5.pdf
RFQ
V05E40P
V05E40P
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 68V 500A DISC 5MM