TVB220RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB220RSC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB220RSC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 220V 400A DO-214AA
Ngā Rauemi: TVB220RSC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB220RSC-L
Tau Wae TVB220RSC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 220V 400A DO-214AA Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5116 pcs Pepa Raraunga TVB220RSC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 220V
Tuhinga o mua - Breakover 295V Raupapa SiBar
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa TVB220RSC-LDKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 60pF