TVB090RSC-L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVB090RSC-L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVB090RSC-L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 90V 400A SMB
Ngā Rauemi: TVB090RSC-L.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVB090RSC-L
Tau Wae TVB090RSC-L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 90V 400A SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4241 pcs Pepa Raraunga TVB090RSC-L.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 90V
Tuhinga o mua - Breakover 125V Raupapa SiBar
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 400A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 100A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA Te kaha 80pF