TVA270SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TVA270SA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TVA270SA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR 270V 150A DO-214AC
Ngā Rauemi: TVA270SA.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TVA270SA
Tau Wae TVA270SA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR 270V 150A DO-214AC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4197 pcs Pepa Raraunga TVA270SA.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 270V
Tuhinga o mua - Breakover 365V Raupapa SiBar
Packaging Original-Reel® Paa / Case DO-214AC, SMA
Ētahi Ingoa TVA270SADKR Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 150A
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A I teie nei - Whakaorangia (Ih) 150mA
Te kaha 33pF
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TVA200SA-L
TVA200SA-L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 200V 150A SMA
I roto i te taonga: 5943 pcs
Tikiake: TVA200SA-L.pdf
RFQ
TVA270SA-L
TVA270SA-L
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: THYRISTOR 270V 150A DO-214AC