TSL250-080F-2
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TSL250-080F-2 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TSL250-080F-2
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 80V 80MA 2SMD
Ngā Rauemi: 1.TSL250-080F-2.pdf2.TSL250-080F-2.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TSL250-080F-2
Tau Wae TSL250-080F-2 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 80V 80MA 2SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100559 pcs Pepa Raraunga 1.TSL250-080F-2.pdf2.TSL250-080F-2.pdf
Momotuhi - Max 80V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 800ms Te matotoru (Max) 0.146" (3.70mm)
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.199" W (7.30mm x 5.05mm) Raupapa PolySwitch®, TS250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 20 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 5 Ohms
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2-SMD Ētahi Ingoa TSL250-080F-2DKR
TSL250-080FDKR
TSL250-080FDKR-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) - Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 80V (250V Int) 80mA Ih Surface Mount 2-SMD
I teie nei - Te haere (Te) 240mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA Whakaaetanga CSA, TUV, UL