TRF250-120T-R2-B-0.5
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-120T-R2-B-0.5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRF250-120T-R2-B-0.5
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf2.TRF250-120T-R2-B-0.5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRF250-120T-R2-B-0.5
Tau Wae TRF250-120T-R2-B-0.5 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 750ms Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Raupapa PolySwitch®, TRF250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 8 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF0425-000
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 240mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TRF250-120T
TRF250-120T
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 120MA RADIAL