TRF250-080U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TRF250-080U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TRF250-080U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL
Ngā Rauemi: 1.TRF250-080U.pdf2.TRF250-080U.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TRF250-080U
Tau Wae TRF250-080U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244932 pcs Pepa Raraunga 1.TRF250-080U.pdf2.TRF250-080U.pdf
Momotuhi - Max 60V (250V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 4s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.189" Dia x 0.150" T (4.80mm x 3.80mm) Raupapa PolySwitch®, TRF250
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 33 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 14 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa RF0125-000
TRF250080U
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 10 Weeks
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.366" (9.30mm) Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V (250V Int) 80mA Ih Through Hole Radial, Disc
I teie nei - Te haere (Te) 160mA Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 80mA Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TRF250-080U-2
TRF250-080U-2
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 60V 80MA RADIAL