TR250-120U
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TR250-120U Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TR250-120U
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 250V 120MA RADIAL
Ngā Rauemi: TR250-120U.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TR250-120U
Tau Wae TR250-120U Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 250V 120MA RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5897 pcs Pepa Raraunga TR250-120U.pdf
Momotuhi - Max 250V (60V Int) Momo Polymeric
Te wa ki te haere 1s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.256" L x 0.181" W (6.50mm x 4.60mm) Raupapa PolySwitch®
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 16 Ohms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 6 Ohms
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Disc Ētahi Ingoa TR120U
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 250V (60V Int) 120mA Ih Through Hole Radial, Disc Anei - Max 3A
I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 120mA Whakaaetanga CSA, TUV, UL
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TR250-120
TR250-120
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: PTC RESET FUSE 250V 120MA RADIAL