TPSMF4L85A
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMF4L85A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMF4L85A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 85V 137V SOD123FL
Ngā Rauemi: TPSMF4L85A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMF4L85A
Tau Wae TPSMF4L85A Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 85V 137V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 412615 pcs Pepa Raraunga TPSMF4L85A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 85V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 137V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 94.4V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 400W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa F7559TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 2.9A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMP10AHE3/85A
TPSMP10AHE3/85A
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.55V 14.5V DO220AA
I roto i te taonga: 5665 pcs
Tikiake: TPSMP10AHE3/85A.pdf
RFQ
TPSMF4L70A
TPSMF4L70A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 70V 113V SOD123FL
I roto i te taonga: 365057 pcs
Tikiake: TPSMF4L70A.pdf
RFQ
TPSMF4L8.5A
TPSMF4L8.5A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 8.5V 14.4V SOD123FL