TPSMF4L10A
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
TPSMF4L10A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMF4L10A
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 10VWM 17.0VC SOD123FL
Ngā Rauemi: TPSMF4L10A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMF4L10A
Tau Wae TPSMF4L10A Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 542430 pcs Pepa Raraunga TPSMF4L10A.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 10V Tuhinga o mua - Breakdown SOD-123FL
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMF4L
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 400W Power - Peak Pulse 23.5A
Ko te poari SOD-123F Ētahi Ingoa F7534TR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga TPSMF4L10A Whakaahuatanga TVS DIODE 10VWM 17.0VC SOD123FL
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17V Capacitance @ Frequency -