TPSMC15CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TPSMC15CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TPSMC15CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
Ngā Rauemi: TPSMC15CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMC15CA
Tau Wae TPSMC15CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 168428 pcs Pepa Raraunga TPSMC15CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12.8V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 21.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 14.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AB (SMCJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMC
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 1500W (1.5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AB, SMC
Ētahi Ingoa F6518TR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 13 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 71.7A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMC15AHE3_B/H
TPSMC15AHE3_B/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8V 21.2V DO214AB
I roto i te taonga: 137419 pcs
Tikiake: TPSMC15AHE3_B/H.pdf
RFQ
TPSMC16A
TPSMC16A
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AB
I roto i te taonga: 210335 pcs
Tikiake: TPSMC16A.pdf
RFQ
TPSMC15AHE3_A/I
TPSMC15AHE3_A/I
Tikiake: TPSMC15AHE3_A/I.pdf
TPSMC16AHE3/9AT
TPSMC16AHE3/9AT
Tikiake: TPSMC16AHE3/9AT.pdf
TPSMC15AHE3_A/H
TPSMC15AHE3_A/H
Tikiake: TPSMC15AHE3_A/H.pdf
TPSMC15AHE3/57T
TPSMC15AHE3/57T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 12.8VWM 21.2VC SMC
Tikiake: TPSMC15AHE3/57T.pdf
TPSMC16AHE3_A/H
TPSMC16AHE3_A/H
Tikiake: TPSMC16AHE3_A/H.pdf
TPSMC15AHE3_B/I
TPSMC15AHE3_B/I
Tikiake: TPSMC15AHE3_B/I.pdf
TPSMC15HE3_A/H
TPSMC15HE3_A/H
Whakaahuatanga: TVS DIODE SMC
Tikiake: TPSMC15HE3_A/H.pdf
TPSMC15AHE3/9AT
TPSMC15AHE3/9AT
Tikiake: TPSMC15AHE3/9AT.pdf
TPSMC16AHE3/57T
TPSMC16AHE3/57T
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC SMC
Tikiake: TPSMC16AHE3/57T.pdf
TPSMC15HE3_A/I
TPSMC15HE3_A/I
Whakaahuatanga: TVS DIODE SMC
Tikiake: TPSMC15HE3_A/I.pdf
News News
Arduino ki te manaaki i te huihuinga covid-19 apopo
Ka wikitoria a Raytheon te kirimana Space Force OCX ki te huri i te kete IBM mo te GPS III
500W PSU mo nga kawenga moana
Ka waihangahia e te kaitoha 24V tohatoha tohatoha (18 ki te 36V te whaainga) ENMA500D24 / 2 × 27-CC...
Ka whakarewa a Melexis i te tohu aihoki kaha mo te urungi a te hiko hiko
Ki te pāmahana whakahaere i waenga i -40℃  me te 160 ℃, e kii ana te taapiri me te whakakotahi i...
Ka whakawhiwhia e Nasa nga kirimana kaihokohoko aronga mo te raima Gateway ki SpaceX
Covid-19 3d maskara ka taea te whakaaetanga - anake mo nga Kaituhi MJF, kei te waatea nga konae
Ka whakarewahia e Toshiba nga maakete hiko e rua o te 80V N-channel