TPSMB51CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB51CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB51CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB51CA-VR
Tau Wae TPSMB51CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 301286 pcs Pepa Raraunga TPSMB51CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 51V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 82.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 56.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 7.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB54A-VR
TPSMB54A-VR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
I roto i te taonga: 281342 pcs
Tikiake: TPSMB54A-VR.pdf
RFQ
TPSMB51CA
TPSMB51CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 43.6V 70.1V DO214AA