TPSMB43A-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB43A-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB43A-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB43A-VR
Tau Wae TPSMB43A-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 278021 pcs Pepa Raraunga TPSMB43A-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 43V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 69.4V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 47.8V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ)
Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 600W Paa / Case DO-214AA, SMB
Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 8.7A
Capacitance @ Frequency - Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB43AHE3/52T
TPSMB43AHE3/52T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36.8VWM 59.3VC SMB
I roto i te taonga: 4462 pcs
Tikiake: TPSMB43AHE3/52T.pdf
RFQ
TPSMB43AHE3_A/H
TPSMB43AHE3_A/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 36.8V 59.3V DO214AA
I roto i te taonga: 273022 pcs
Tikiake: TPSMB43AHE3_A/H.pdf
RFQ
TPSMB43AHE3_A/I
TPSMB43AHE3_A/I