TPSMB36CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB36CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB36CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB36CA-VR
Tau Wae TPSMB36CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 340379 pcs Pepa Raraunga TPSMB36CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 36V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 58.1V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 40V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 10.4A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB36HE3/5BT
TPSMB36HE3/5BT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 29.1V 52V DO214AA
I roto i te taonga: 4585 pcs
Tikiake: TPSMB36HE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB36AHE3_A/I
TPSMB36AHE3_A/I
Whakaahuatanga: TVS DIODE 30.8V 49.9V DO214AA
I roto i te taonga: 289014 pcs
Tikiake: TPSMB36AHE3_A/I.pdf
RFQ
TPSMB36CA
TPSMB36CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse