TPSMB33CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB33CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB33CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB33CA-VR
Tau Wae TPSMB33CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 294438 pcs Pepa Raraunga TPSMB33CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 11.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB36A-1BHE3/5BT
TPSMB36A-1BHE3/5BT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
I roto i te taonga: 5531 pcs
Tikiake: TPSMB36A-1BHE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB33HE3/5BT
TPSMB33HE3/5BT
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 26.8V 47.7V DO214AA
I roto i te taonga: 5717 pcs
Tikiake: TPSMB33HE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB33AHE3_A/H
TPSMB33AHE3_A/H
Whakaahuatanga: TVS DIODE 28.2V 45.7V DO214AA