TPSMB24CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB24CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB24CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB24CA-VR
Tau Wae TPSMB24CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 317712 pcs Pepa Raraunga TPSMB24CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 24V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 38.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 26.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A Capacitance @ Frequency -