TPSMB22CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB22CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB22CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB22CA-VR
Tau Wae TPSMB22CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 299569 pcs Pepa Raraunga TPSMB22CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 16.9A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB22A-VR
TPSMB22A-VR
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
I roto i te taonga: 340315 pcs
Tikiake: TPSMB22A-VR.pdf
RFQ
TPSMB24A801HE3/5BT
TPSMB24A801HE3/5BT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
I roto i te taonga: 5216 pcs
Tikiake: TPSMB24A801HE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB22AHE3_A/I
TPSMB22AHE3_A/I
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 18.8V 30.6V DO214AA
Tikiake: TPSMB22AHE3_A/I.pdf
TPSMB24A-1BHE3/5BT
TPSMB24A-1BHE3/5BT
Tikiake: TPSMB24A-1BHE3/5BT.pdf
TPSMB22HE3/5BT
TPSMB22HE3/5BT
Tikiake: TPSMB22HE3/5BT.pdf
TPSMB22CA
TPSMB22CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Tikiake: TPSMB22CA.pdf
TPSMB22AHE3_A/H
TPSMB22AHE3_A/H