TPSMB16CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB16CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB16CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB16CA-VR
Tau Wae TPSMB16CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 304313 pcs Pepa Raraunga TPSMB16CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 16V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 26V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 17.8V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 23.1A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB16AHE3/52T
TPSMB16AHE3/52T
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6VWM 22.5VC SMB
I roto i te taonga: 4887 pcs
Tikiake: TPSMB16AHE3/52T.pdf
RFQ
TPSMB16CA
TPSMB16CA
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 13.6V 22.5V DO214AA