TPSMB12CA-VR
Hua Hua
Tau Wae: TPSMB12CA-VR
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR
Ngā Rauemi: TPSMB12CA-VR.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TPSMB12CA-VR
Tau Wae TPSMB12CA-VR Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SURF MT DO214AA AEQ101 TR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 312712 pcs Pepa Raraunga TPSMB12CA-VR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 19.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato DO-214AA (SMBJ) Raupapa Automotive, AEC-Q101, TPSMB-VR
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Paa / Case DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 175°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 30.2A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TPSMB13A-1BHE3/5BT
TPSMB13A-1BHE3/5BT
Kaihanga: Vishay Semiconductor Diodes Division
Whakaahuatanga: TVS DIODE 600W SMB DO214AA
I roto i te taonga: 4221 pcs
Tikiake: TPSMB13A-1BHE3/5BT.pdf
RFQ
TPSMB12AHE3_A/H
TPSMB12AHE3_A/H
Kaihanga: Electro-Films (EFI) / Vishay
Whakaahuatanga: TVS DIODE 10.2V 16.7V DO214AA