TP5KP33CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP33CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP5KP33CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 33V 53.3V P600
Ngā Rauemi: TP5KP33CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP5KP33CA
Tau Wae TP5KP33CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 33V 53.3V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 47422 pcs Pepa Raraunga TP5KP33CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 33V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 53.3V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 36.7V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa F7624CT Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 95.7A Capacitance @ Frequency -