TP5KP22CA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TP5KP22CA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TP5KP22CA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 22V 35.5V P600
Ngā Rauemi: TP5KP22CA.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
1600 pcs
2400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TP5KP22CA
Tau Wae TP5KP22CA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 22V 35.5V P600 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63052 pcs Pepa Raraunga TP5KP22CA.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 22V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 35.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 24V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato P600 Raupapa Automotive, AEC-Q101, TP5KP
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 5000W (5kW)
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case P600, Axial
Ētahi Ingoa F7662TR Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 143.7A Capacitance @ Frequency -