TMOV34S481MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S481MPX2696 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV34S481MPX2696
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: TMOV34S481MPX2696.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV34S481MPX2696
Tau Wae TMOV34S481MPX2696 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4779 pcs Pepa Raraunga TMOV34S481MPX2696.pdf
Varistor Voltage (Typ) 750V Varistor Voltage (Min) 675V
Varistor Voltage (Max) 825V Raupapa TMOV® 34S
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 640V Maximum AC Volts 480V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 960J Whakaahuatanga Taipitopito 750V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 2700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV34S511MP
TMOV34S511MP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 820V 40KA SQUARE 34MM
I roto i te taonga: 5781 pcs
Tikiake: TMOV34S511MP.pdf
RFQ
TMOV34S511MPX2696
TMOV34S511MPX2696
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
I roto i te taonga: 5145 pcs
Tikiake: TMOV34S511MPX2696.pdf
RFQ
TMOV34S481MP
TMOV34S481MP
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 40KA SQUARE 34MM