TMOV34S391MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S391MPX2696 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV34S391MPX2696
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: TMOV34S391MPX2696.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV34S391MPX2696
Tau Wae TMOV34S391MPX2696 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 620V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5493 pcs Pepa Raraunga TMOV34S391MPX2696.pdf
Varistor Voltage (Typ) 620V Varistor Voltage (Min) 558V
Varistor Voltage (Max) 682V Raupapa TMOV® 34S
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 506V Maximum AC Volts 385V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 800J Whakaahuatanga Taipitopito 620V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3300pF @ 1MHz