TMOV34S331MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S331MPX2696 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV34S331MPX2696
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: TMOV34S331MPX2696.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
180 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV34S331MPX2696
Tau Wae TMOV34S331MPX2696 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5305 pcs Pepa Raraunga TMOV34S331MPX2696.pdf
Varistor Voltage (Typ) 528.5V Varistor Voltage (Min) 476V
Varistor Voltage (Max) 581V Raupapa TMOV® 34S
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 435V Maximum AC Volts 330V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 650J Whakaahuatanga Taipitopito 528.5V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 3700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV34S321MPX2696
TMOV34S321MPX2696
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 510V 40KA SQUARE 34MM
I roto i te taonga: 5833 pcs
Tikiake: TMOV34S321MPX2696.pdf
RFQ
TMOV34S331M
TMOV34S331M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 528.5V 40KA SQUARE 34MM