TMOV34S271MPX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S271MPX2696 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV34S271MPX2696
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: TMOV34S271MPX2696.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV34S271MPX2696
Tau Wae TMOV34S271MPX2696 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5442 pcs Pepa Raraunga TMOV34S271MPX2696.pdf
Varistor Voltage (Typ) 430V Varistor Voltage (Min) 387V
Varistor Voltage (Max) 473V Raupapa TMOV® 34S
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 369V Maximum AC Volts 275V
Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 550J
Whakaahuatanga Taipitopito 430V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 4500pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV34S251MPX2696
TMOV34S251MPX2696
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 390V 40KA SQUARE 34MM
I roto i te taonga: 6982 pcs
Tikiake: TMOV34S251MPX2696.pdf
RFQ
TMOV34S271MP
TMOV34S271MP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 430V 40KA SQUARE 34MM