TMOV34S201MX2696
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV34S201MX2696 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV34S201MX2696
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 320V 40KA SQUARE 34MM
Ngā Rauemi: TMOV34S201MX2696.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV34S201MX2696
Tau Wae TMOV34S201MX2696 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 320V 40KA SQUARE 34MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5589 pcs Pepa Raraunga TMOV34S201MX2696.pdf
Varistor Voltage (Typ) 320V Varistor Voltage (Min) 288V
Varistor Voltage (Max) 352V Raupapa TMOV® 34S
Packaging Bulk Paa / Case Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 265V Maximum AC Volts 200V
Energy 430J Whakaahuatanga Taipitopito 320V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Square 34mm, Formed Tabs, 3-Lead
I teie nei - Te tere 40kA Capacitance @ Frequency 6500pF @ 1MHz