TMOV20RP575E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP575E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP575E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 952V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP575E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1200 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP575E
Tau Wae TMOV20RP575E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 952V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76463 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP575E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 952V Varistor Voltage (Min) 857V
Varistor Voltage (Max) 1.047kV Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F4058
TMOV20R575EP
TMOV20R575EP-ND
TMOV20RP575E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 730V
Maximum AC Volts 575V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 375J Whakaahuatanga Taipitopito 952V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 275pF @ 1MHz