TMOV20RP420M
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP420M Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP420M
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP420M.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP420M
Tau Wae TMOV20RP420M Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 63206 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP420M.pdf
Varistor Voltage (Typ) 680V Varistor Voltage (Min) 612V
Varistor Voltage (Max) 748V Raupapa iTMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm 3-Lead
Ētahi Ingoa F4051
TMOV20R420MP
TMOV20R420MP-ND
TMOV20RP420M-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 560V
Maximum AC Volts 420V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 320J Whakaahuatanga Taipitopito 680V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm 3-Lead
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 600pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV20RP460ML2B7
TMOV20RP460ML2B7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 750V 10KA DISC 20MM
I roto i te taonga: 75901 pcs
Tikiake: TMOV20RP460ML2B7.pdf
RFQ
TMOV20RP420ML2T7
TMOV20RP420ML2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 680V 10KA DISC 20MM