TMOV20RP200E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP200E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP200E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 314V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP200E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP200E
Tau Wae TMOV20RP200E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 314V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83600 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP200E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 314V Varistor Voltage (Min) 283V
Varistor Voltage (Max) 345V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 260V Maximum AC Volts 200V
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 154J Whakaahuatanga Taipitopito 314V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 1250pF @ 1MHz