TMOV20RP115E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV20RP115E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV20RP115E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM
Ngā Rauemi: TMOV20RP115E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV20RP115E
Tau Wae TMOV20RP115E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 180V 10KA DISC 20MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67100 pcs Pepa Raraunga TMOV20RP115E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 180V Varistor Voltage (Min) 162V
Varistor Voltage (Max) 198V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 20mm
Ētahi Ingoa F4026
TMOV20R115EP
TMOV20R115EP-ND
TMOV20RP115E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 150V
Maximum AC Volts 115V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 52J Whakaahuatanga Taipitopito 180V 10kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm
I teie nei - Te tere 10kA Capacitance @ Frequency 2400pF @ 1MHz