TMOV14RP230ML2T7
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP230ML2T7 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP230ML2T7
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP230ML2T7.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP230ML2T7
Tau Wae TMOV14RP230ML2T7 Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 360V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 94353 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP230ML2T7.pdf
Varistor Voltage (Typ) 360V Varistor Voltage (Min) 324V
Varistor Voltage (Max) 396V Raupapa iTMOV®
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case Disc 14mm 3-Lead
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 300V Maximum AC Volts 230V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 80J
Whakaahuatanga Taipitopito 360V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm 3-Lead I teie nei - Te tere 6kA
Capacitance @ Frequency 550pF @ 1MHz