TMOV14RP175E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TMOV14RP175E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TMOV14RP175E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
Ngā Rauemi: TMOV14RP175E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TMOV14RP175E
Tau Wae TMOV14RP175E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75360 pcs Pepa Raraunga TMOV14RP175E.pdf
Varistor Voltage (Typ) 270V Varistor Voltage (Min) 243V
Varistor Voltage (Max) 297V Raupapa TMOV®
Packaging Bulk Paa / Case Disc 14mm
Ētahi Ingoa F4008
TMOV14R175EP
TMOV14R175EP-ND
TMOV14RP175E-ND
Tae Mahi -55°C ~ 85°C (TA)
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Maximum DC Volts 225V
Maximum AC Volts 175V Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Ngā āhuatanga Thermally Protected
Energy 70J Whakaahuatanga Taipitopito 270V 6kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm
I teie nei - Te tere 6kA Capacitance @ Frequency 700pF @ 1MHz
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
TMOV14RP175M
TMOV14RP175M
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 270V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 88806 pcs
Tikiake: TMOV14RP175M.pdf
RFQ
TMOV14RP150ML2T7
TMOV14RP150ML2T7
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: VARISTOR 240V 6KA DISC 14MM
I roto i te taonga: 87495 pcs
Tikiake: TMOV14RP150ML2T7.pdf
RFQ
TMOV14RP175EL2T7
TMOV14RP175EL2T7