THDS410.25SA
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
THDS410.25SA Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: THDS410.25SA
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 0.25SEC CHASSIS
Ngā Rauemi: THDS410.25SA.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o THDS410.25SA
Tau Wae THDS410.25SA Kaihanga Hamlin / Littelfuse
He Rahinga Kei te wātea 1599 pcs Pepa Raraunga THDS410.25SA.pdf
Tuhinga o mua 120VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage, Trigger Signal
Te Whakariterite Whakamuri Fixed Kāhua Whakamutunga Quick Connect - 0.250" (6.3mm)