TDM120AL
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
TDM120AL Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: TDM120AL
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V
Ngā Rauemi: TDM120AL.pdf
RoHs Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o TDM120AL
Tau Wae TDM120AL Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga RELAY TIME DELAY 1023S 10A 120V Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Arataki i te kore utu / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 1368 pcs Pepa Raraunga TDM120AL.pdf
Tuhinga o mua 120VAC Te Mahinga Whakatakoto Timing Input Voltage
Te Whakariterite Whakamuri DIP Switches Kāhua Whakamutunga Plug In, 8 Pin (Octal)
Raupapa TDM Momo Tae Mechanical Relay
Ētahi Ingoa F10665 Momo Tae Socketable
Taumata Whakaaro Moe (MSL) Not Applicable Te Tae Kaituku Taeke 4 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free by exemption / RoHS Compliant Mahinga On-Delay
Whakaahuatanga Taipitopito On-Delay Time Delay Relay DPDT (2 Form C) 1 Sec ~ 1023 Sec Delay 10A @ 120/240VAC Socketable Te wa roa 1 Sec ~ 1023 Sec
Whakapā atu @ Whakaoho 10A @ 120/240VAC Takahanga DPDT (2 Form C)