T10A080E
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
T10A080E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: T10A080E
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua THYRISTOR SIBOD 80V 50A DO-15
Ngā Rauemi: T10A080E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o T10A080E
Tau Wae T10A080E Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga THYRISTOR SIBOD 80V 50A DO-15 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 162661 pcs Pepa Raraunga T10A080E.pdf
Tuhinga o mua - I te State 4V Momotuhi - Tae Atu 75V
Tuhinga o mua - Breakover 120V Raupapa SIDACtor®
Packaging Bulk Paa / Case DO-204AC, DO-15, Axial
Ētahi Ingoa T10A080ET Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 16 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (8 / 20μs) 100A I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 50A
I teie nei - Whakaorangia (Ih) 180mA Te kaha 43pF