SZ1SMB51AT3G
Littelfuse Inc.Littelfuse Inc.
SZ1SMB51AT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMB51AT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMB
Ngā Rauemi: 1.SZ1SMB51AT3G.pdf2.SZ1SMB51AT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMB51AT3G
Tau Wae SZ1SMB51AT3G Kaihanga Littelfuse Inc.
He Rahinga Kei te wātea 199721 pcs Pepa Raraunga 1.SZ1SMB51AT3G.pdf2.SZ1SMB51AT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 1 Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 56.7V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 51V Tuhinga o mua - Breakdown SMB
Momo Zener Raupapa Automotive, AEC-Q101
RoHS Tūnga Tape & Reel (TR) Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Tiaki Raina Power 600W Power - Peak Pulse 7.3A
Ko te poari DO-214AA, SMB Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 18 Weeks Waehanga Kaihanga SZ1SMB51AT3G
Whakaahuatanga TVS DIODE 51VWM 82.4VC SMB I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 82.4V
Capacitance @ Frequency 345pF @ 1MHz Mahinga Korero No