SZ1SMB18CAT3G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SZ1SMB18CAT3G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SZ1SMB18CAT3G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 18V 29.2V SMB
Ngā Rauemi: SZ1SMB18CAT3G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SZ1SMB18CAT3G
Tau Wae SZ1SMB18CAT3G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 18V 29.2V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 206511 pcs Pepa Raraunga SZ1SMB18CAT3G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 18V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 29.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 20V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB Raupapa Automotive, AEC-Q101
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa F11551TR
SZ1SMB18CAT3G-ND
Tae Mahi -65°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 37 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 20.5A Capacitance @ Frequency 465pF @ 1MHz