SRJ6014DRP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SRJ6014DRP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua SCR 600V 14A TO252
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SRJ6014DRP
Tau Wae SRJ6014DRP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga SCR 600V 14A TO252 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga
He Rahinga Kei te wātea 90443 pcs Pepa Raraunga
Raupapa * Te Tae Kaituku Taeke 19 Weeks
Whakaahuatanga Taipitopito SCR
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SRJ-16C
SRJ-16C
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SW ROTARY DIP HEX COMP 100MA 5V
I roto i te taonga: 4616 pcs
Tikiake: SRJ-16C.pdf
RFQ
SRJ6018D1RP
SRJ6018D1RP
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: SCR 600V 18A TO252
I roto i te taonga: 75015 pcs
Tikiake:
RFQ
SRJ-10H
SRJ-10H
Kaihanga: E-Switch
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP BCD 100MA 5V
Tikiake: SRJ-10H.pdf
SRJ-8H
SRJ-8H
Whakaahuatanga: SWITCH ROTARY DIP OCTAL 100MA 5V
Tikiake: SRJ-8H.pdf
SRJ-10
SRJ-10