SPXV020.L
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPXV020.L
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 20A 1.5KVDC
Ngā Rauemi: SPXV020.L.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
50 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPXV020.L
Tau Wae SPXV020.L Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 20A 1.5KVDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 3053 pcs Pepa Raraunga SPXV020.L.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1.5kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 3.333" W (10.31mm x 84.65mm)
Raupapa POWR-GARD® SPXV Wā Whakautu -
Packaging Bulk Paa / Case Cartridge, Non-Standard
Ētahi Ingoa SPXV 20A Tae Mahi -
Momo Tae Holder Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te whakarewa I²t 701 Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 0.0085 Ohms
Whakatauranga onamata 20A Katoa -