SPFJ125.X
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SPFJ125.X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFJ125.X
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/1KVDC
Ngā Rauemi: SPFJ125.X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
5 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFJ125.X
Tau Wae SPFJ125.X Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CARTRIDGE 125A 600VAC/1KVDC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1131 pcs Pepa Raraunga SPFJ125.X.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Whakaaetanga Ngaohiko - AC 600V
Rahi / Rahi 1.500" Dia x 5.670" L (38.10mm x 144.02mm) Raupapa POWR-GARD® SPFJ
Wā Whakautu Fast Packaging Bulk
Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals Ētahi Ingoa F4136
SPFJ 125
SPFJ125X
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te whakarewa I²t 6863
Te Tae Kaituku Taeke 5 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Momo Momo Cartridge Ngā āhuatanga -
DC Resistance 0.964 mOhms Whakatauranga onamata 125A