SPFI02.5T
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SPFI02.5T
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua FUSE CRTRDGE 2.5A 1KVDC CYLINDR
Ngā Rauemi: SPFI02.5T.pdf
RoHs Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
Te Aatau1 (I nga Utu US)
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SPFI02.5T
Tau Wae SPFI02.5T Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga FUSE CRTRDGE 2.5A 1KVDC CYLINDR Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto i te awhina / RoHS Compliant
He Rahinga Kei te wātea 5388 pcs Pepa Raraunga SPFI02.5T.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 1kV Rahi / Rahi 0.406" Dia x 2.500" L (10.31mm x 63.50mm)
Raupapa POWR-GARD® SPFI Wā Whakautu Fast
Packaging Bulk Paa / Case Cylindrical, Blade Terminals
Tae Mahi - Momo Tae Holder
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS Compliant Momo Momo Cartridge
Ngā āhuatanga - DC Resistance 0.185 Ohms
Whakatauranga onamata 2.5A Katoa -