SP2502LBTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
Hamlin / Littelfuse
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP2502LBTG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 3.3V 20V 8SOIC
Ngā Rauemi: SP2502LBTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP2502LBTG
Tau Wae SP2502LBTG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 3.3V 20V 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 100041 pcs Pepa Raraunga SP2502LBTG.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 3.3V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 20V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 3.3V Ngā Hononga Korekore 2
Momo Steering (Rail to Rail) Pūrere Pūrere Whakarato 8-SOIC
Raupapa SP2502L, SPA® Tiaki Raina Power Yes
Power - Peak Pulse 2100W (2.1kW) Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) Ētahi Ingoa F5776CT
Tae Mahi -40°C ~ 125°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 75A (8/20µs)
Capacitance @ Frequency 5pF @ 1MHz Nga tono Ethernet
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SP250B
SP250B
Kaihanga: TPI (Test Products International)
Whakaahuatanga: PROBE OSC 250MHZ X1/X10 1.2M