SP03-3.3BTG
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SP03-3.3BTG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SP03-3.3BTG
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS SPA 2CH 3.3V 150A 16PF 8SOIC
Ngā Rauemi: SP03-3.3BTG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SP03-3.3BTG
Tau Wae SP03-3.3BTG Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS SPA 2CH 3.3V 150A 16PF 8SOIC Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 78436 pcs Pepa Raraunga SP03-3.3BTG.pdf
Ngaohihi - Ngati - Hangarau Mixed Technology
Pūrere Pūrere Whakarato 8-SO Raupapa -
Packaging Original-Reel® Paa / Case 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)