SMOV34S461MP
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMOV34S461MP Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMOV34S461MP
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua VARISTOR 715V 40KA ENCASED
Ngā Rauemi: SMOV34S461MP.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMOV34S461MP
Tau Wae SMOV34S461MP Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga VARISTOR 715V 40KA ENCASED Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4423 pcs Pepa Raraunga SMOV34S461MP.pdf
Varistor Voltage (Typ) 715V Varistor Voltage (Min) 643.5V
Varistor Voltage (Max) 786.5V Raupapa SMOV34S
Packaging Bulk Paa / Case Box, 5 lead
Tae Mahi -45°C ~ 75°C (TA) Tuhinga o mua 1
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Maximum DC Volts 610V Maximum AC Volts 460V
Te Tae Kaituku Taeke 9 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Ngā āhuatanga Thermally Protected Energy 960J
Whakaahuatanga Taipitopito 715V 40kA Varistor 1 Circuit Through Hole Box, 5 lead I teie nei - Te tere 40kA
Capacitance @ Frequency 2800pF @ 1MHz