SMF7.5AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF7.5AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF7.5AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF7.5AT1G.pdf2.SMF7.5AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF7.5AT1G
Tau Wae SMF7.5AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4805 pcs Pepa Raraunga 1.SMF7.5AT1G.pdf2.SMF7.5AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 7.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 12.9V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 8.33V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SOD-123F Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15.5A
Capacitance @ Frequency - Tau Wae Tuakiri SMF*A
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF70AHRQG
SMF70AHRQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
I roto i te taonga: 903139 pcs
Tikiake: SMF70AHRQG.pdf
RFQ
SMF7.5AHRQG
SMF7.5AHRQG
I roto i te taonga: 903040 pcs
Tikiake: SMF7.5AHRQG.pdf
RFQ
SMF70A RQG
SMF70A RQG
Tikiake: SMF70A RQG.pdf
SMF7.5A RVG
SMF7.5A RVG
Tikiake: SMF7.5A RVG.pdf
SMF7.5A-T13
SMF7.5A-T13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 7.5V 12.9V SOD123FL
Tikiake: SMF7.5A-T13.pdf
SMF70A RVG
SMF70A RVG
Tikiake: SMF70A RVG.pdf
SMF70A-TP
SMF70A-TP
Kaihanga: Micro Commercial Components (MCC)
Whakaahuatanga: 70V, 200W, UNIDIRECTIONA TVS, SO
Tikiake: SMF70A-TP.pdf
SMF7.5AT1
SMF7.5AT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor