SMF6.5AT1G
Hamlin / LittelfuseHamlin / Littelfuse
SMF6.5AT1G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMF6.5AT1G
Kaihanga / Waitohu: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL
Ngā Rauemi: 1.SMF6.5AT1G.pdf2.SMF6.5AT1G.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMF6.5AT1G
Tau Wae SMF6.5AT1G Kaihanga Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4153 pcs Pepa Raraunga 1.SMF6.5AT1G.pdf2.SMF6.5AT1G.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 6.5V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 11.2V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 7.22V Ngā Hononga Korekore 1
Momo Zener Pūrere Pūrere Whakarato SOD-123FL
Raupapa SMF Tiaki Raina Power No
Power - Peak Pulse 200W Packaging Original-Reel®
Paa / Case SOD-123F Ētahi Ingoa SMF6.5AT1GOSDKR
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ) Momo Tae Surface Mount
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 17.9A Capacitance @ Frequency -
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SMF60AHRQG
SMF60AHRQG
Kaihanga: TSC (Taiwan Semiconductor)
Whakaahuatanga: DIODE, TVS, UNIDIRECTIONAL, 200W
I roto i te taonga: 952906 pcs
Tikiake: SMF60AHRQG.pdf
RFQ
SMF6.5A-T13
SMF6.5A-T13
Kaihanga: Hamlin / Littelfuse
Whakaahuatanga: TVS DIODE 6.5V 11.2V SOD123FL
I roto i te taonga: 565589 pcs
Tikiake: SMF6.5A-T13.pdf
RFQ
SMF6.5AT1
SMF6.5AT1
Kaihanga: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Tikiake: SMF6.5AT1.pdf
SMF6.5AHRVG
SMF6.5AHRVG
Tikiake: SMF6.5AHRVG.pdf
SMF60A RVG
SMF60A RVG
Tikiake: SMF60A RVG.pdf
SMF60A RQG
SMF60A RQG